fbpx

Periodontologija

Ortodontija

Ortodontija –  tai viena iš odontologijos mokslo šakų, tirianti veido ir žandikaulių augimo bei vystymosi sutrikimus nulemtus genu ar aplinkos poveikio. Ortodontinis gydymas gali būti atliekamas išimamais ortodontiniais aparatais (pvz., plokštelėmis, funkciniais aparatais), fiksuotais (breketų sistemos) aparatais.

Ypač svarbu netinkamas dantų padėties ir sąkandžio anomalijas gydyti ankstyvame amžiuje. Rekomenduojame, kad vaikai, turintys sąkandžio patologiją, kreiptųsi konsultacijai pas gydytoją ortodontą kuo anksčiau.

Vaikų odontologija

Pieninių dantų ėduonis yra viena dažniausių vaikų lėtinių ligų. Laiku negydant ėduonies pažeistų dantų yra sukeliamas neigiamas poveikis bendrai vaiko sveikatai:

Dėl šių priežasčių pieninius dantis gydyti yra būtina, o pirmas vizitas pas gydytoją odontologą turi būti tada, kai vaikui išdygsta pirmasis dantukas. Vizito metu gydytojas susipažįsta su vaiku, jo tėvais. Gydytojas pataria, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis, kad jie būtų sveiki. Vėliau, profilaktiniai vizitai yra būtini du kartus per metus. 

Mūsų klinikoje vaikų gydytojas odontologas patars, kaip tinkamai valyti dantis, kokias priemones naudoti, siekiant užkirsti kelią pieninių ir nuolatinių dantų ėduoniui. Pamokys dantų valymo subtilybių šepetėliu ir siūlu, pasitelkiant vaizdines priemones. Aptars racionalios mitybos principus. Pasiūlys procedūras, padedančias užkirsti kelią ėduonies atsiradimui, pvz.: silantus ar fluoro laka, želė aplikacijas.. 

Visgi, jeigu nepavyko užkirsti kelio karieso atsiradimui, pieninių dantų plombavimui klinikoje naudojamos įvairios plombinės medžiagos, nuo stiklo jonomerinių cementų iki kompomerinių plombų, kurios gali būti įvairių spalvų – vaikas pats gali pasirinkti restauracijos spalvą, taip įsitraukdamas į gydymo procesą. Taigi, šiuolaikinėje odontologijoje dantų gydymas yra be skausmo, todėl nereikia bijoti, kad vaikas turės nemalonių patirčių gydytojo kabinete.

Dantų balinimas

Dantų balinimas itin populiarus, greitas ir efektyvus būdas turėti nuostabią šypseną per trumpą laiką. 

Yra keli dantų balinimo būdai. Dantų balinimas odontologijos klinikoje ir dantų balinimas kapomis namuose. Prieš dantų balinimo procedūrą svarbu nepamiršti apsilankyti pas higienistą ir atlikti profesionalią burnos higieną tam, kad balinimo procedūra būtų saugi ir duotų maksimalų rezultatą. Svarbu atminti, kad plombos, dantų vainikėliai ar užklotai balinimo metu nekeičia savo spalvos, todėl po dantų balinimo procedūros gali tekti keisti senas restauracijas.

Ofisinis dantų balinimas:

Dantų balinimas kapomis:

Vis dėl to, efektyviausią rezultatą pasieksite, dantų balinimą odontologijos klinikoje derindami su dantų balinimu kapomis namuose.

efektyviausią rezultatą pasieksite, dantų balinimą odontologijos klinikoje derindami su dantų balinimu kapomis namuose.

Balinimo procedūra nerekomenduojama:

Akcija!

iki gruodžio 31-os dienos akcija. Dantų balinimas white smile sistema 129€ vietoje 150€

Iki akcijos pabaigos liko:

 • 00Days
 • 00Hours
 • 00Minutes
 • 00Seconds

Registruotis galite užpildę žemiau esančią formą arba skambindami nurodytu numeriu:

  Skambinkite

  +370 639 67994

  Dantų implantacija

  Implantacija yra pažangiausias ir ilgaamžiškiausias prarasto danties atstatymo metodas. Dantų implantacija reikalinga:

  Dantų implantų privalumai:

  Labai svarbu  prieš implantacijos procedūrą atvykti į ,,Mundus” kliniką konsultacijai, kurios metu bus vertinamas:

  Implantacijos planavimas:

  Visą gydymo procesą sudaro du etapai: chirurginis (implanto sriegimas) ir protezavimo (vainikėlio uždėjimas ant implanto). Chirurginio etapo metu į prarasto danties vietą yra įsriegiamas implantas, kuris paliekamas žandikaulio kaule 3-4 mėnesiams. Per šį laiką žandikaulio kaulas glaudžiai susijungia su danties implantu (įvyksta osteointegracija), kas lemia implanto stabilumą ir gerą ateities prognozę. 

  Po osteointegracijos, praėjus nurodytam laikui, ant danties implanto galima prisukti arba pricementuoti dantų technikų laboratorijoje pagamintą dantį (vainikėlį), kuris pilnai atkuria estetiką bei kramtymo funkciją.

  Profesionali burnos higiena

  Profesionali burnos higiena yra raktas į dantų ir aplinkinių danties audinių sveikatą. Reguliariai atliekant profesionalią burnos higieną mažėja rizika susirgti dantenų bei periodonto ligomis, ankstyvoje stadijoje diagnozuojami danties kietųjų audinių pažeidimai.

  Tinkamai neišvalius dantų, nepašalinti maisto likučiai, minkštosios apnašos ilgainiui mineralizuojasi ir virsta dantų akmenimis. Juose kaupiasi bakterijos, jų išskiriami toksinai sukelia nemalonų burnos kvapą, dantenų ir periodonto ligas, tokias kaip dantenų uždegimas, dantenų recesija, kaulo tirpimas. Dėl šios priežasties profesionalią burnos higieną rekomenduojama atlikti bent 1-2 kartus per metus; sergant periodonto ligomis (parodontoze) apsilankymai turi būti dažnesni, kas 3 mėnesius.

  Profesionalios burnos higienos eiga:

  Akcija!

  iki spalio 31-os dienos akcija profesionaliai burnos higienai. 39 € vietoje 45 €

  Iki akcijos pabaigos liko:

  • 00Days
  • 00Hours
  • 00Minutes
  • 00Seconds

  Registruotis galite užpildę žemiau esančią formą arba skambindami nurodytu numeriu:

   Skambinkite

   +370 639 67994

   Terapinis gydymas (Dantų plombavimas)

   Dantų ėduonis yra infekcinės kilmės liga, kurią sukelia dantų apnašose esančios bakterijos, susidarius jų veiklai palankioms sąlygoms, gamindamos kietuosius danties audinius ardančias rūgštis. 

   Dantų ėduonies pažeisti dantys gali būti jautrūs šalčiui, saldžiam ar rūgščiam maistui. Nedidelis pažeidimai dažniausiai nesukelia jokių simptomų. Nemalonūs pojūčiai yra jaučiami kariesui progresuojant, kai plombavimo gali nepakakti, nes pažeidimas yra giliai išplitęs. Siekiant išvengti karieso progresavimo, svarbu profilaktiškai lankytis pas gydytoją odontologą.

   Terapinis dantų gydymas yra skiriamas į dvi grupes: konservatyvų ir radikalų.

   Dantų protezavimas

   Dantų protezavimas fiksuotais arba išimamais dantų protezais – tai pažeistų ar trūkstamų dantų formos, funkcijos, spalvos ir struktūros atstatymas, pasitelkiant aukščiausios kokybės medžiagas.

   Protezavimas fiksuotais dantų protezais leidžia atstatyti nusidėvėjusius ar ėduonies pažeistus, įgimtus ar traumos metu įgytus defektus. Taip pat pagerina estetinį vaizdą, leidžia koreguoti dantų spalvą, formą, uždaryti tarpus tarp dantų arba tarpą, netekto danties vietoje. 

   Siekiant apsaugoti pacientų dantis po šlifavimo, išlaikyti estetišką šypseną po danties rovimo ar po dantų implantacijos, yra pagaminami laikini vainikėliai, kurie gydymo laikotarpiu leidžia atstatyti estetiką bei kramtymo funkciją

   ,,Mundus” klinikoje atliekamos paslaugos:

   Kanalų gydymas

   Endodontija – tai šaknies kanalų gydymas arba pergydymas. Gydymo metu yra šalinami infekciją šaknies kanaluose sukėlę mikroorganizmai, stabdomas infekcijos plitimas gilyn į kaulą. 

   Jeigu pajutote šiuos simptomus, tai gali būti požymiai, kad Jums reikia endodontinio dantų šaknų kanalų gydymo:

   Pagrindiniai endodontinio gydymo ir pergydymo etapai:

   Dantų šaknų kanalus gali prireikti ir pergydyti. Pergydymo gali reikėti tuo atveju, kai anksčiau buvo gydyti danties šaknų kanalai, tačiau į juos pateko antrinė infekcija, ar kanalai buvo nekokybiškai chemomechaniškai apdoroti ir užplombuoti.